piątek, 28 kwietnia 2017

MIASTO DZIECIOM – BAWCIE SIĘ RAZEM Z NAMI – DZIEŃ DZIECKA 2016 PDF  Array Drukuj Array  Email
MIASTO DZIECIOM – BAWCIE SIĘ RAZEM Z NAMI – DZIEŃ DZIECKA 2016.

Burmistrz Miasta Przeworska oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w niedzielne popołudnie zaprosili najmłodszych mieszkańców Przeworska wraz z rodzicami, do wspólnej zabawy na boisku MOSiR. O świetne humory i dobrą zabawę dbały animatorki, a dzieci z pomalowanymi na kolorowo i uśmiechniętymi twarzami z wielką radością korzystały z bezpłatnych zjeżdżalni, placu zabaw oraz wielu innych atrakcji.

Burmistrz Leszek Kisiel wraz z zastępcą Wojciechem Supersonem oraz Sekretarzem Miasta Przeworska Agnieszką Zakrzewską złożyli dzieciom życzenia i obdarowywali je słodkościami i balonami z panoramą przeworskiego rynku. Fotorelacja.