wtorek, 1 grudnia 2020
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt


STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA PRZYZNANE
Wpisany przez Wiktor Janusz   
środa, 28 października 2020 09:16
STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA PRZYZNANE.

Burmistrz Miasta Przeworska przyznał tegoroczne stypendia dla uczniów za szczególne wyniki w nauce oraz za szczególne osiągnięcia za rok szkolny 2019/2020. Niestety, ze względu na obecną sytuację epidemiczną, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich zmuszeni byliśmy zrezygnować w tym roku z uroczystego wręczania stypendiów.

Dyplomy dla uczniów i gratulacje dla dumnych rodziców zostały przekazane pocztą. Celem Przeworskiego Systemu Stypendialnego jest wsparcie uczniów wybitnie zdolnych wykazujących się pracą, aktywnością i zaangażowaniem w życie szkoły oraz społeczności lokalnej. W tegorocznej edycji stypendiów za wyniki w nauce wyróżnionych zostało 52 uczniów, natomiast za wybitne osiągnięcia, 40 uczniów. Serdeczne gratulacje dla wszystkich stypendystów.

Stypendyści - szczególne wyniki w nauce za rok szkolny 2019/2020 -  średnia ocen nie może być mniej niż 5,4

 


1. Milena Drzystek - SP1 - 5,46
2. Kinga Misiąg - SP1 - 5,4
3. Dominika Sekreta - SP1 - 5,46
4. Oliwia Homik - SP1 - 5,46
5. Milena Piwko - SP1 - 5,4
6. Martyna Stelmach - SP1 - 5,62
7. Jagoda Sznaj - SP1 - 5,69
8. Antonina Szlachta - SP1 - 5,62
9. Julia Głąb - SP1 - 5,46
10. Krystian Skórski - SP1 - 5,4
11. Amelia Wojtaszek - SP1 - 5,4
12. Maja Sznaj - SP1 - 5,67
13. Małgorzata Horodecka - SP1 - 5,67
14. Amelia Słonina - SP1 - 5,4
15. Milena Leja - SP2 - 5,43
16. Julia Panek - SP2 - 5,43
17. Marcin Chmura - SP2 - 5,79
18. Jakub Miara - SP2 - 5,64
19. Wojciech Dawidowicz - SP2 - 5,42
20. Michał Ryznar - SP2 - 5,42
21. Daria Uberman - SP2 - 5,42
22. Michał Szklarek - SP2 - 5,45
23. Kinga Dołęgowska - SP2 - 5,67
24. Iga Buczek - SP2 - 5,5
25. Anastazja Pasierbiewicz - SP2 - 5,5
26. Oliwia Tonia - SP2 - 5,64
27. Patrycja Pinowska - SP2 - 5,5
28. Karolina Porada - SP2 - 5,58
29. Zofia Dziki - SP2 - 5,5
30. Emilia Uberman -Stącel - SP2 - 5,42
31. Julia Siuśta - SP2 - 5,42
32. Kornel Korajda - SP2 - 5,42
33. Anna Nykiel - SP2 - 5,5
34. Alicja Bujny - SP2 - 5,42
35. Jakub Kolczak - SP2 - 5,42
36. Karol Ochyra - SP2 - 5,5
37. Julia Lech - SP2 - 5,5
38. Kacper Pieniążek - SP2 - 5,43
39. Zuzanna Ruchel - SP2 - 5,57
40. Amelia Sobiegraj - SP2 - 5,71
41. Szymon Bawor - SP2 - 5,75
42. Wiktoria Cwynar - SP3 - 5,58
43. Emilia Marciniak - SP3 - 5,42
44. Mateusz Sławiński - SP3 - 5,58
45. Mariola Wojtas - SP3 - 5,42
46. Michalina Kępska - SP3 - 5,42
47. Ewelina Kowal - SP3 - 5,42
48. Julia Rachwał - SP3 - 5,4
49. Nikola Wojtas - SP3 - 5,4
50. Kamil Potępa - SP3 - 5,44
51. Marcin Sławiński - SP3 - 5,5
52. Jakub Wielgus - SP3 - 5,67


Stypendyści - wybitne osiągnięcia za rok szkolny 2019/2020. Osiągnięcia na szczeblu powiatowym, wojewódzkim ogólnopolskim i międzynarodowym w konkursach przedmiotowych, jaki i sportowych.


1. Nicola Sowińska - SP1
2. Urszula Kojder - SP1
3. Laura Płoskoń - SP1
4. Maria Gorlach - SP1
5. Gabriela Nicpoń - SP1
6. Maja Domka - SP1
7. Emilia Szołek - SP1
8. Kamila Warchoł - SP1
9. Kamil Sudak - SP1
10. Julia Buchman - SP1
11. Milena Kolano - SP1
12. Maja Kobielska - SP1
13. Arkadiusz Motyka - SP1
14. Filip Panek - SP1
15. Barbara Kojder - SP1
16. Patryk Wnuk - SP1
17. Gabriela Harpula - SP1
18. Barbara Pilek - SP1
19. Amelia Janusz - SP1
20. Helena Komenda - SP1
21. Jakub Wojnar - SP1
22. Julia Czech - SP1
23. Weronika Dryniak - SP1
24. Zuzanna Kulas - SP1
25. Karolina Dyniec - SP1
26. Katarzyna Dyniec - SP1
27. Blanka Fudała - SP1
28. Hanna Markowicz - SP1
29. Judyta Weselak - SP1
30. Karolina Słomiany - SP1
31. Mateusz Sobieraj - SP1
32. Magdalena Gaj - SP1
33. Kacper Dryla - SP2
34. Zofia Wójcik - SP2
35. Sebastian Lechowicz - SP2
36. Nikola Pieniążek - SP2
37. Lena Majczak - SP2
38. Julia Cieleń - SP2
39. Nina Majczak - SP2
40. Karol Stańczyk - SP2

 

 

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt