czwartek, 24 września 2020

Wpisany przez Wojciech Pieniążek
czwartek, 10 września 2020 13:41
WSPÓLNIE PRZEŻYTE PÓŁWIECZE.

Złoty Jubileusz małżeństwa świętowały 10 września w ratuszu trzy pary: Kazimiera i Jan Ciąpałowie, Bogusława i Jerzy Ferencowie oraz Krystyna i Jerzy Florkowie. Dostojni Jubilaci zostali wyróżnieni odznaczeniami Prezydenta RP za 50-lecie pożycia małżeńskiego.

Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Bogusław Duliban wręczyli małżonkom okolicznościowe medale i gratulacje w dowód uznania za wiele wspólnie przeżytych lat, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin. Ze względu na trudną sytuację epidemiczną uroczystość odbyła się z zachowaniem wszelkich zaleceń sanitarnych.

Złotym przeworskim parom jeszcze raz życzymy wszelkiego dobra, dużo zdrowia i pomyślności na dalszą drogę pełną miłości, szacunku i zrozumienia.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt