czwartek, 24 września 2020
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

PRZEWORSK W STREFIE "ZÓŁTEJ"
Wpisany przez Wiktor Janusz
piątek, 04 września 2020 10:41
PRZEWORSK W STREFIE "ZÓŁTEJ".

Od soboty 5 września br. Przeworsk i powiat przeworski znajdą się strefie "żółtej". Oznacza to, że będziemy musieli sprostać nowym obostrzeniom. W powiatach „żółtych” w weselach, pogrzebach i innych imprezach, niezależnie od ich rodzaju, może uczestniczyć maksymalnie 100 osób. W restauracjach obowiązuje zasada: 1 osoba na 4 metry kwadratowe. W przypadku wydarzeń sportowych, do dotychczasowych obostrzeń, dochodzi ograniczenie widowni do 25 proc. Wydarzenia kulturalne w pomieszczeniach i na obiektach sportowych mogą się odbywać z udziałem 25 proc. widowni. Limit do 100 osób obowiązuje przy wydarzeniach na otwartej przestrzeni. We wszystkich tych wypadkach zachowany został obowiązek dystansu oraz zasłaniania ust i nosa. W powiatach „żółtych” w wesołych miasteczkach i parkach rozrywki obowiązuje zasada 1 osoba na 10 m kw., w siłowniach – 1 osoba na 7 m kw., w seansach kinowych może uczestniczyć do 25 proc. publiczności.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt