piątek, 7 sierpnia 2020

PODPISANIE UMÓW INWESTYCJI DROGOWYCH
Wpisany przez Wojciech Pieniążek
środa, 22 lipca 2020 13:36
PODPISANIE UMÓW INWESTYCJI DROGOWYCH.

W środę 22 lipca z-ca Burmistrza Miasta Przeworska Wojciech Superson podpisał z prezesem firmy DRO - BRUK Bogdanem Wojtuniem umowę na realizację zadania inwestycyjnego na ul. Czarnieckiego w Przeworsku. Zaplanowane prace to ostatni etap stabilizacji osuwiska w tym rejonie, polegający na odbudowie dróg i odwodnieniu ich nawierzchni.

Na odcinku 2 221 m2 drogi bocznej ul. Czarnieckiego zostanie wykonane utwardzenie nawierzchni kostką brukową wraz z ułożeniem krawężników betonowych. Skarpa zostanie umocniona płytami ażurowymi oraz zamontowane zostanie ponad 500 m odwodnienia liniowego. Wartość zaplanowanych prac szacowana jest na 1 366 996,11 zł, przy dofinansowaniu z budżetu państwa w kwocie 1 349 600,00 zł.

To jedna z dwóch umów podpisanych dzisiaj. Druga planowana inwestycja dotyczy przebudowy ul. Kazimierzowskiej, o której pisaliśmy w ostatnim czasie tutaj.