piątek, 3 kwietnia 2020

KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA
piątek, 06 marca 2020 16:32
KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA.

Jak poinformował dyrektor przeworskiego sanepidu Ryszard Trelka, w badaniach laboratoryjnych próbek pobranych od pacjenta z przychodni w Przeworsku, hospitalizowanego w dniu 06.03.2020 r., nie wykryto koronawirusa.

Zgodnie z informacją z przeworskiego sanepidu dzisiaj, to jest 6 marca 2020 r. została zamknięta przychodnia POZ PRO-MEDICA, ul. Szpitalna 12 A., w której przebywał dorosły pacjent z podejrzeniem koronawirusa. Osoba została skierowana na oddział zakaźny jarosławskiego szpitala w celu poddania pacjenta szczegółowej diagnozie. Jak potwierdza sanepid, wyniki będą znane w ciągu najbliższych dni. Zgodnie z przyjętymi procedurami ww. przychodnia została poddana dezynfekcji, a decyzję o jej ponownym otwarciu zostaną podjęte w najbliższym czasie.

Poprawiony: wtorek, 17 marca 2020 11:58