środa, 20 stycznia 2021
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt


BASEN – DZIŚ OTWARCIE
Wpisany przez Wojciech Pieniążek   
poniedziałek, 25 listopada 2019 14:49
BASEN – DZIŚ OTWARCIE.

Zgodnie z zawarta umową z Wykonawcą prac remontowych na zadaniu „Modernizacja przyszkolnej krytej pływalni Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przeworsku” 7 października 2019 r., zostały odebrane prace budowlane obejmujące remont niecki basenowej (wraz z wymianą 584 m2 folii), wymianę niezbędnych instalacji wodno-kanalizacyjnych (366 m. rurociągów technologicznych uzdatniania wody), wymianę płytek ściennych i podłogowych na hali basenowej wraz z malowaniem ścian.

W ramach prowadzonych prac wykonano również wymianę opraw oświetlenia basenu, wymianę grzejników centralnego ogrzewania  oraz zakupiono 7 nowych linii torowych do basenu. W miniony piątek użytkownik czyli Szkoła Podstawowa Nr 1 w Przeworsku, po napełnieniu niecki basenowej basenu, uzyskał pozytywne wyniki laboratoryjnego badania wody oraz dopuszczenie basenu do użytku przez służby sanitarne.

Przeworska kryta pływalnia długo czekała na remont, bo prawie 21 lat. Te już przeprowadzone, bardzo potrzebne prace to I etap inwestycji. W następnym roku planowany jest kolejny etap.

Wyczekiwane prace remontowe wykonała firma DARLAS Sp. z o.o. z Krosna, a wartość przeprowadzonych remontów to około 400 tys. zł.

 

 

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt