piątek, 6 grudnia 2019

ZŁOTE GODY - JUBILEUSZ 50-LECIA MAŁŻEŃSTWA
Wpisany przez Wojciech Pieniążek
piątek, 16 sierpnia 2019 14:53
ZŁOTE GODY - JUBILEUSZ 50-LECIA MAŁŻEŃSTWA.

16 sierpnia 2019 roku w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w przeworskim ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń Prezydenta RP za 50-lecie pożycia małżeńskiego dla Państwa Marii i Józefa Majbów. Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Bogusław Duliban wręczyli Jubilatom okolicznościowe medale i wyróżnienia w dowód uznania za zgodność pożycia małżeńskiego.

Maria i Józef Majbowie  - dostojni Jubilaci w towarzystwie rodziny i przyjaciół wspominali długie, wspólnie spędzone lata. Pani Maria Majba pracowała w PSS „Społem” w Przeworsku oraz zajmowała się wychowaniem dzieci. Pan Józef pierwszą pracę rozpoczął w Zakładach Chemicznych w Sarzynie, następnie przez niemal 40 lat pracował w Cukrowni Przeworsk. Znany, szanowany i ceniony w sportowym środowisku, wieloletni zawodnik oraz działacz Przeworskiego Orła, którego reprezentował w piłce nożnej i w tenisie stołowym. Szanowni Jubilaci wychowali dwójkę dzieci  - synów, którzy poszli w ślady ojca i życie zawodowe związali ze sportem, a także doczekali się sześciorga wnucząt.