poniedziałek, 19 sierpnia 2019

ŁĄCZNIK OFICJALNIE ODDANY I POŚWIĘCONY - BEZPIECZNEJ DROGI
Wpisany przez Wojciech Pieniążek
środa, 17 lipca 2019 14:15
ŁĄCZNIK OFICJALNIE ODDANY I POŚWIĘCONY - BEZPIECZNEJ DROGI.

Wprawdzie 5 lipca 2019 r. oddana została do użytku strategiczna inwestycja dla miasta Przeworska - łącznik autostradowy od „węzła Przeworsk” do połączenia z drogą krajową nr 94 w miejscowości Gwizdaj, to właśnie dziś nastąpiło jego uroczyste otwarcie i poświęcenie.

Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel podziękował Marszałkowi i Zarządowi Województwa Podkarpackiego oraz parlamentarzystom za wsparcie tej niezwykle istotnej inwestycji. Słowa uznania skierował do dyrektora i pracowników Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie, a także wykonawców: Miejskiego Przedsiębiorstwa Dróg i Mostów w Rzeszowie oraz firmie Wolmost". W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Wojewoda Podkarpacki Pani Ewa Leniart, Wicemarszałkowie Województwa Podkarpackiego Pani Ewa Draus i Pan Piotr Pilch, były Burmistrz Miasta Przeworska Pan Janusz Magoń.