środa, 26 lutego 2020

5. KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA W SPRAWIE STRAJKU NAUCZYCIELI
piątek, 12 kwietnia 2019 08:27
5. KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA W SPRAWIE STRAJKU NAUCZYCIELI .

12 kwietnia br. protest nauczycieli w jednostkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Przeworsk trwa nadal. Piąty dzień strajkują nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 3. W przedszkolach miejskich zajęcia z dziećmi odbywają się bez zmian, tj. zgodnie z planem pracy. Egzamin w Gimnazjum nr 1 w części językowej odbędzie się bez przeszkód.

Akcja strajkowa kontynuowana jest do odwołania.

Dyrektorzy szkół podstawowych informują o przeprowadzeniu egzaminów ósmoklasistów zgodnie z harmonogramem. Egzaminy z poszczególnych przedmiotów odbędą się 15.04.2019 r. - 17.04.2019 r. Uczniowie zgłaszają się w dniu egzaminu na godz. 815 i przynoszą ze sobą legitymację uczniowską i czarny długopis do pisania. Nie można wnieść na salę egzaminacyjną urządzeń elektronicznych.