niedziela, 16 czerwca 2019

DOFINANSOWANIE ZAKUPU KOTŁÓW NA PELLET JESZCZE MOŻLIWE
piątek, 15 marca 2019 16:01
DOFINANSOWANIE ZAKUPU KOTŁÓW NA PELLET JESZCZE MOŻLIWE.

Burmistrz Miasta Przeworska informuje, iż do końca marca 2019 r. istnieje jeszcze możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie montażu kotłów na pellet o mocach od 15 kW do 30 kW. Urząd Miasta Przeworska dysponuje kilkoma dodatkowymi miejscami, które zostały przekazane na rzecz mieszkańców Przeworska od partnera projektu – Gminy Błażowa.

W przypadku braku chętnych, instalacje zostaną zamontowane w gminie partnerskiej. W związku ze zbliżającym się zakończeniem realizacji projektu, o przyznaniu dofinansowania decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszelkie niezbędne informacje oraz dokumenty dostępne są w siedzibie Urzędu Miasta Przeworska, pokój nr 222 (II piętro), tel. 16 648-78-44 w. 132 oraz na stronie internetowej kliknij.