niedziela, 20 października 2019

XXI TURNIEJ OLDBOJÓW O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA
Wpisany przez Wojciech Pieniążek
poniedziałek, 11 lutego 2019 13:40
XXI TURNIEJ OLDBOJÓW O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA.

W sobotę 9.02.2019 r. w Hali Sportowej im. T. Ruta odbył się XXI Turniej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska. Do rywalizacji sportowej przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Rozgrywki grupowe rozgrywano w systemie "każdy z każdym". Do półfinałów awans uzyskiwały dwie najlepsze drużyny w grupie.

W meczu o 7 miejsce Strong Przeworsk wygrywa z zespołem CZEMROL Pełkinie 4:2. Natomiast w meczu o miejsce 5 Kamax Kańczuga po serii rzutów karnych pokonuje 34 Batalion Lekkiej Piechoty 2:1. W grupie A awans uzyskały zespoły: Oldboys Przeworsk i 5 Batalion Strzelców Podhalańskich, natomiast w grupie B Jks Jarosłąw Oldboys oraz Juniorzy Starsi Rzeszów. W pierwszym meczu półfinałowym Juniorzy Starsi Rzeszów pokonali Oldboys Przeworsk 4:2, w drugim półfinale zespół JKS Jarosław Oldboys wygrał z 5 Batalionem Strzelców Podhalańskich 1:0. W meczu o trzecie miejsce w turnieju Oldboys Przeworsk wygrywa z 5 Batalionem Strzelców Podhalańskich 4:0 i to drużyna z Przeworska uplasowała się na najniższym stopniu podium. W wielkim finale spotkały się drużyny Jks Jarosław Oldboys z Juniorami Starszymi Rzeszów. Oldboje Jks-u potwierdzili dobrą sportową dyspozycję tego dnia i pewnie pokonali drużynę z Rzeszowa 4:0 i to oni zostali triumfatorami XXI Turnieju Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

Organizatorzy przygotowali również statuetki indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Bekerski z drużyny Juniorów Starszych Rzeszów. Królem strzelców z 10 bramkami został Andrzej Krupa z Oldboys Przeworsk, natomiast tytuł najlepszego bramkarza przypadł Adamowi Fabińskiemu z Jks Jarosław Oldboys. Statuetkę najstarszego zawodnika turnieju otrzymał Edward Pawłucki - Strong Przeworsk. Jako organizatorzy dziękujemy wszystkim drużynom biorącym udział w naszym turnieju i do zobaczenia za rok.