wtorek, 23 kwietnia 2019

PRZEWORSK I PRZEWORSZCZANIE NA RODZINNEJ FOTOGRAFII
czwartek, 31 stycznia 2019 15:43
PRZEWORSK I PRZEWORSZCZANIE NA RODZINNEJ FOTOGRAFII.

Od 1 lutego 2019 roku w Urzędzie Miasta Przeworska jest prezentowana wystawa pod hasłem „Przeworsk i przeworszczanie na rodzinnej fotografii”. Przedsięwzięcie zostało przygotowane z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Zgromadzone materiały to w głównej mierze fotografie pochodzące ze zbiorów prywatnych.

Wystawa została przygotowana przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Przeworsku we współpracy z Panią Małgorzata Wołoszyn – kustoszem muzeum w Przeworsku.

Zwracamy się z apelem do osób oglądających wystawę o podawanie informacji dotyczących zdjęć (osoby, miejsca, zdarzenia) w przygotowanej księdze. Jest ona wyłożona na I piętrze Urzędu Miasta obok wystawionych fotografii. Wystawa mieści się na I i II piętrze budynku. Zapraszamy!