wtorek, 20 listopada 2018

TKANIE ARTYSTYCZNE - NABÓR NA WARSZTATY
Wpisany przez Wojciech Pieniążek
wtorek, 23 października 2018 14:34
TKANIE ARTYSTYCZNE - NABÓR NA WARSZTATY.

Uprzejmie informujemy, że  Urząd Miasta Przeworska prowadzi nabór na warsztaty tkackie „Tkanie Artystyczne” w ramach mikroprojektu „Zapomniane rękodzieło pogranicza” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska Słowacja 2014 – 2020.

Warsztaty skierowane są do wszystkich osób, którzy są zainteresowani tkactwem w wymiarze artystycznym, w wyrażaniu ekspresji  w świecie tkanin, tkaniem zaawansowanym, ale również dla osób którzy chcą nauczyć się  podstaw samodzielnej pracy nad gobelinami, zdobywając umiejętności projektowania wzorów, tworzenia osnowy na ramie gobelinowej, poznając podstawowe techniki tkania gobelinów płaskich, tworzeniem gobelinów z różnych nietypowych dostępnych  materiałów np. futra i różnych dowolnych form przestrzennych.

Termin warsztatów w Przeworsku (dla grupy polskiej)
- 10.11. 2018 r.  oraz  15.12.2018 r.
Termin warsztatów w Giraltovcach na Słowacji (dla grupy słowackiej)
- 09.11. 2018 r. oraz 14.12.2018 r.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin i więcej informacji KLIKNIJ