wtorek, 20 listopada 2018

NAGRODY BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ
Wpisany przez Wojciech Pieniążek
czwartek, 18 października 2018 12:18
NAGRODY BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ.

17 października 2018 r. w ratuszu Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel wręczył nagrody przeworskim nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wyróżnienia otrzymały panie: Marta Rydz – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Miejskim nr 2, Maria Gołda – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Miejskim nr 3, Alina Deszczka – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 1, Barbara Motyka – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 1, Elżbieta Wielobób – nauczyciel w Gimnazjum nr 1 oraz panowie: Marian Pieniążek – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2 i Michał Zawadzki – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 3.

W spotkaniu uczestniczyli również z-ca burmistrza Wojciech Superson oraz Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska.

Burmistrz pogratulował nauczycielom wyrażając słowa uznania dla trudnej i wymagającej pracy pedagoga i wychowawcy. Podziękował również za aktywny udział w kształtowaniu charakterów dzieci i młodzieży oraz za dotychczasową współpracę w podejmowanych działaniach na rzecz polepszenia warunków w przeworskich placówkach.