wtorek, 20 listopada 2018

BUDŻET OBYWATELSKI MIASTA PRZEWORSKA NA ROK 2019 ROZSTRZYGNIĘTY
Wpisany przez Wiktor Janusz
wtorek, 16 października 2018 15:08
BUDŻET OBYWATELSKI MIASTA PRZEWORSKA NA ROK 2019 ROZSTRZYGNIĘTY.

Do głosowania zakwalifikowano: 4 projekty w kategorii PROJEKTY LOKALNE,  4 projekty w kategorii PROJEKTY OGÓLNOMIEJSKIE. Głosowanie prowadzono: 1. Poprzez osobiste złożenie wypełnionej karty do głosowania w kancelarii Urzędu Miasta Przeworska, ul. Jagiellońska 10, parter 2. Poprzez wysłanie wypełnionej karty do głosowania na adres: Urząd Miasta Przeworska, ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk, z dopiskiem "Budżet obywatelski miasta Przeworska na rok 2019 - głosowanie”: 3. Poprzez wysłanie skanu wypełnionej karty do głosowania na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W dniu 12 października 2018 r. komisja dokonała otwarcia urny, przeliczenia kart i głosów. Liczba kart wyjętych z urny: 2 900, w tym karty dostarczone mailowo: 20. Liczba kart ważnych: 2 479, liczba kart nieważnych 421.