środa, 12 grudnia 2018

PLENER FOTOGRAFICZNO MALARSKI - NABÓR FORMULARZY
Wpisany przez Wiktor Janusz
wtorek, 11 września 2018 14:22
PLENER FOTOGRAFICZNO MALARSKI - NABÓR FORMULARZY.

"Urząd Miasta Przeworska rozpoczyna proces naboru formularzy zgłoszeniowych na plener fotograficzny i malarski. Zgodnie z ogłoszoną na początku września rekrutacją przypominamy, że w dniach od 12 do 14 września 2018 roku można zgłaszać się do uczestnictwa w 5-dniowym plenerze przewidzianym do realizacji w miesiącu październiku. Serdecznie zapraszamy.Plener fotograficzny i malarski realizowany jest w ramach mikroprojektu „Ochrona i rozwój walorów przyrodniczo-krajobrazowych pogranicza” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.

Dokładne terminy oraz lokalizacja pleneru, a także kryteria uczestnictwa w warsztatach znajdują się w regulaminie.Formularze zgłoszeniowe do udziału w plenerze fotograficznym i malarskim można składać osobiście lub wysłać w formie elektronicznej (skan) na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informację można uzyskać również w biurze projektu, w Referacie Ochrony Środowiska, ul. Jagiellońska 10, pok. 219, tel. 16 648 78 44 wew. 122.

Do pobrania: regulamin i formularz zgłoszeniowy