wtorek, 21 sierpnia 2018

DNI PRZEWORSKA 2018 - INFORMACJA O PARKINGACH
piątek, 06 lipca 2018 09:20
DNI PRZEWORSKA 2018 - INFORMACJA O PARKINGACH.

Przed nami Dni Przeworska 2018 i koncerty zespołów muzycznych, które przyciągną rzeszę fanów i miłośników dobrej zabawy. Spodziewana duża liczba przyjezdnych spoza Przeworska utrudni mobilne poruszanie się po mieście, dlatego też burmistrz Leszek Kisiel zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców miasta o wyrozumiałość wobec zwiększonego natężenia ruchu drogowego, zwłaszcza w północnej części Przeworska i zachęca do przybycia na stadion miejski pieszo, gdzie impreza będzie się odbywać. Na czas imprezy istnieje możliwość parkowania na parkingach przy sklepach Intermarche, Bricomarche, Majster (od godz. 19.00), placu przy dawnych magazynach Cukrowni, parkingu przy odkrytej pływalni, Szkole Muzycznej, KRUS-ie, Miejskim Ośrodku Kultury, Urzędzie Miasta Przeworska, a także, zgodnie z istniejącą organizacją ruchu, wzdłuż ulic: Szpitalnej, Marii Curie – Skłodowskiej, Lubomirskich, Dynowskiej, Chruściela, Marii Konopnickiej, Hugona Kołłątaja. Parkować można również na placu PKS oraz przy Zajeździe „Pastewnik”. Serdecznie zapraszamy na obchody dni naszego miasta i życzymy dobrej zabawy.