niedziela, 18 listopada 2018

NOWA NAWIERZCHNIA NA UL. MISIĄGIEWICZA - BOCZNEJ
Wpisany przez Wiktor Janusz
piątek, 29 czerwca 2018 13:12
NOWA NAWIERZCHNIA NA UL. MISIĄGIEWICZA - BOCZNEJ.

Mieszkańcy bocznej ul. Misiągiewicza mogą cieszyć się z zakończenia inwestycji dotyczącej drogi dojazdowej do swoich domów. Wykonane prace była bardzo istotne, ponieważ dotychczasowy dojazd do posesji nie należał do komfortowych.

Prace na tym odcinku objęły wykonanie nawierzchni asfaltowej o powierzchni 1081,5 m2 oraz ułożenie krawężnika na długości 182 mb. Łączna wartość robót wyniosła 179 270,49 zł. Wykonawcą prac była przeworska firma PBDIS „BUDINSTEL” Beata Kalamarz.

Przypomnijmy, że był to drugi etap inwestycji na bocznym odcinku ul. Misiągiewicza. W 2017 roku, dzięki założeniom Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela, dotyczącym poprawy stanu dróg naszego miasta, przeprowadzony został pierwszy etap prac w ramach których wykonany został chodnik oraz oświetlenie uliczne. Koszt ich wyniósł 57 756,88 zł.