czwartek, 13 grudnia 2018

BUDŻET OBYWATELSKI MIASTA PRZEWORSKA – twórzmy go razem!
Wpisany przez Wiktor Janusz
piątek, 22 czerwca 2018 14:33
BUDŻET OBYWATELSKI MIASTA PRZEWORSKA – twórzmy go razem!.

Rozpoczęła się realizacja ,,Budżetu obywatelskiego miasta Przeworska na rok 2019”. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do aktywności i skutecznego włączania się w proces tworzenia budżetu.

Już niedługo, bo 26 czerwca rozpocznie się zgłaszanie projektów. Przypominamy, że projekty budżetu obywatelskiego mogą dotyczyć prac inwestycyjnych, remontowych bądź innych zadań należących do kompetencji miasta, z takich dziedzin jak:

1) budowa, modernizacja lub remont ulic, chodników, parkingów, oświetlenia,

2) budowa, modernizacja lub remont obiektów służących uprawianiu sportu, czy rekreacji np. boisk, placów zabaw, a także wyznaczanie tras turystycznych lub do nordic walking,

3) urządzanie i modernizacja terenów zielonych, ustawianie ławek, przyrządów do ćwiczeń czy zabawy.

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy oraz harmonogram, znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta Przeworska w zakładce „Budżet obywatelski”.