poniedziałek, 24 września 2018

MIASTO DZIECIOM - BAWCIE RAZEM Z NAMI - DZIEŃ DZIECKA 2018
Wpisany przez Wiktor Janusz
poniedziałek, 04 czerwca 2018 17:12
MIASTO DZIECIOM - BAWCIE RAZEM Z NAMI - DZIEŃ DZIECKA 2018.

Burmistrz Miasta Przeworska oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w niedzielne popołudnie 3 czerwca zaprosili najmłodszych mieszkańców miasta do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała zabawom i aktywnościom.

Bezpłatny dostęp do dmuchanych zjeżdżalni, placów zabaw i trampoliny zapewnił dzieciom, tym całkiem małym i tym nieco starszym, wyśmienitą zabawę i frajdę. Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku zapraszała do strefy małego policjanta, gdzie funkcjonariusze chętnie pozowali do zdjęć z najmłodszymi, pokazywali wnętrze radiowozu i opowiadali o swojej pracy. O dobre humory troszczyli się również animatorzy z firmy Bazyl – Art oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel i jego zastępca Wojciech Superson oraz dyrektor MOSiR Grzegorz Łuczyk złożyli dzieciom życzenia i obdarowywali je słodyczami i kolorowymi balonami. Wiele atrakcji i piękne słońce przyciągnęło na boisko MOSiR setki osób. FOTORELACJA.