wtorek, 21 sierpnia 2018

PRZEWODNICZĄCY RADY MIASTA W PAŁACU PREZYDENCKIM​​
Wpisany przez Wiktor Janusz
poniedziałek, 04 czerwca 2018 16:59
PRZEWODNICZĄCY RADY MIASTA W PAŁACU PREZYDENCKIM​​.

​Dzień 27 maj​a​ jest​ D​niem​ Samorządu​ ​Terytorialnego, ​z tej​ ​okazji​ Prezydent Polski Andrzej Duda ​spotkał się w ​Pałacu ​P​rezydencki​m z​ samorządowc​ami​.​ Wśród zaproszonych gości był Przewodniczący Rady Miasta Przeworska Tomasz Kojder, który reprezentował Przeworsk. W czasie uroczystości Prezydent wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym dla rozwoju samorządu terytorialnego oraz w działalności na rzecz społeczności lokalnej. W wystąpieniu Prezydent powiedział: "Nie mam wątpliwości, że jedną z lepszych rzeczy, jakie wydarzyły się po 1989 roku, było odtworzenie, odbudowywanie samorządu terytorialnego " dodał również, że "Służba społeczeństwu to istota samorządu. Trzeba mieć powołanie do tej służby, ale trzeba mieć też odwagę gdyż wszyscy wiemy, że to jest bardzo poważne wyzwanie związane z wieloma trudnościami".