wtorek, 22 stycznia 2019
Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt

KWIETNIOWE PRACE NA OS. JANA III SOBIESKIEGO ORAZ NA ULICY STAROPOCZTOWEJ
piątek, 20 kwietnia 2018 11:24
KWIETNIOWE PRACE NA OS. JANA III SOBIESKIEGO ORAZ NA ULICY STAROPOCZTOWEJ.

Kolejne ulice naszego miasta, których przebudowa ruszyła w kwietniu, to piąta przecznica ulicy na os. Jana III Sobieskiego oraz ul. Staropocztowa.Trwające prace na pierwszej z ww. ulic zakładają obustronne poszerzenie istniejącej jezdni na całej długości 110 mb, a także wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na całym odcinku drogowym o łącznej powierzchni 655 m2.

Wykonane zostaną również chodniki obustronne w formie opasek, z kostki betonowej o powierzchni 112 m2. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i Specjalistycznego „BUDINSTEL” Beata Kalamarz z siedzibą w Przeworsku. Łączną wartość wykonywanych prac szacuje się na 111 899,32 zł.

W ramach zleconych robót na ul. Staropocztowej przewiduje się przebudowę istniejącego odcinka drogowego na całej długości tj. 120 mb. Nowa nawierzchnia o wymiarach 522 m2 zostanie wykonana z kostki betonowej. Prace na tym odcinku uwzględniają również wbudowanie nowych krawężników oraz regulacje wysokościowe istniejących zjazdów na posesję. Wartość inwestycji wynosi 79 908,68 zł. Zadanie realizuje firma DRO-BRUK Bogdan Wojtuń.

W obu przypadkach zakończenie robót planowane jest na koniec maja br.


 

 

 

 

 

 

 

Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt