niedziela, 21 października 2018

ZŁOTE GODY W PRZEWORSKIM RATUSZU
Wpisany przez Wiktor Janusz
piątek, 23 marca 2018 14:50
ZŁOTE GODY W PRZEWORSKIM RATUSZU.

23 marca 2018 roku w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w przeworskim ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń Prezydenta RP za 50-lecie pożycia małżeńskiego dla Państwa Kazimiery i Mariana Bębnów oraz Państwa Jadwigi i Stefana Rydzików.

Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Bogusław Duliban wręczyli Jubilatom okolicznościowe medale i wyróżnienia w dowód uznania za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin.

W miłej atmosferze jubilaci wspominali złote lata małżeństwa. Pani Kazimiera była pracownikiem Urzędu Miasta Przeworska, natomiast pan Marian pracował w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku. Wychowali dwójkę dzieci i doczekali trójki wnucząt. Państwo Rydzikowie wychowali trójkę dzieci oraz mają trójkę wnucząt. Pani Jadwiga pracowała w Zakładach Metalowych w Przeworsku, a pan Stefan w Cukrowni Przeworsk.

Dostojnym Jubilatom Burmistrz Miasta Przeworska jeszcze raz składa gratulacje oraz serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności na kolejne, wspólne lata.