czwartek, 25 kwietnia 2019

WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWE PRZEWORSKA
piątek, 19 stycznia 2018 15:30
WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWE PRZEWORSKA.

Nowy, bezpłatny numer „Wiadomości Samorządowych Przeworska”, podsumowujący rok 2017 jest już dostępny.  Zawarte są w nim informacje o licznych inwestycjach, które udało się zrealizować w ramach zeszłorocznego budżetu, relacje z minionych wydarzeń, zarówno kulturalnych, jak i sportowych.

Przeczytać można także rozmowę z burmistrzem Leszkiem Kisielem o rozpoczynającej się wkrótce przebudowie Domu Kultury przy ul. Wiejskiej na Dom Seniora. Nie zabrakło wiadomości o działalności jednostek organizacyjnych miasta Przeworska i ich aktywności w ubiegłym roku. Burmistrz Miasta Przeworska szczegółowo przedstawił zakres zadań i prac objętych tegorocznym budżetem. Wszystkich zachęcamy do zapoznania się z gazetą, dostępną również w wydaniu elektronicznym.