poniedziałek, 25 czerwca 2018

Wpisany przez Wiktor Janusz
czwartek, 11 stycznia 2018 12:44
NOWOROCZNA MSZA ŚWIĘTA.

W niedzielę Chrztu Pańskiego, kończącą okres Bożego Narodzenia Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel wraz z zastępcą Wojciechem Supersonem oraz Rada Miasta Przeworska z przewodniczącym Tomaszem Kojdrem, uczestniczyli w uroczystej mszy noworocznej. Msza sprawowana w intencji mieszkańców miasta i parafii pw. św. Barbary odbyła się w Kościele oo. Bernardynów w Przeworsku. Modlitwie przewodniczył gwardian klasztoru oo. Bernardynów w Przeworsku o. Izajasz Styczyński, któremu towarzyszyli proboszcz parafii pw. Chrystusa Króla ks. Jan Miazga, proboszcz parafii pw. św. J.S. Pelczara Przeworsk - Gorliczyna ks. Andrzej Kołodziej, oraz o. Ezechiel Lasota. Podniosłości uroczystości dodała oprawa muzyczna orkiestry Miejskiego Ośrodka Kultury pod kierownictwem Tadeusza Zaręby.