poniedziałek, 18 grudnia 2017

PROMOCJA KATALOGU "Historia Ordynacji Przeworskiej Książąt Lubomirskich”.
poniedziałek, 04 grudnia 2017 08:00
PROMOCJA KATALOGU "Historia Ordynacji Przeworskiej Książąt Lubomirskich”..

1 grudnia 2017 r. w sali balowej Muzeum w Przeworsku odbyła się promocja katalogu wystawy autorstwa Małgorzaty Wołoszyn pt. „Historia Ordynacji Przeworskiej Książąt Lubomirskich”. Wśród licznie przybyłych do Muzeum gości byli z-ca Burmistrza Miasta Przeworska Wojciech Superson i Sekretarz Miasta Agnieszka Zakrzewska. Po krótkim wprowadzeniu dyrektora Tomasza Syka, katalog zaprezentowała, jak zawsze w pasjonujący sposób, jego autorka Małgorzata Wołoszyn.

Katalog wystawy mógł się ukazać dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Powiatu Przeworskiego oraz ofiarności mieszkańców Przeworska, którzy w zbiórce publicznej wsparli finansowo ten projekt, a Fundacja Książąt Lubomirskich objęła katalog honorowym patronatem.
Zapraszamy.