poniedziałek, 18 grudnia 2017

DZIEŃ SENIORA
czwartek, 16 listopada 2017 13:24
DZIEŃ SENIORA.

16 listopada 2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Przeworska i Starostwa Powiatowego swoje święto obchodzili seniorzy. Organizatorem spotkania był przeworski oddział Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Uroczystość jest wyrazem szacunku i podziękowaniem za przykład życia seniorów.

W tym szczególnym dniu, na ręce przewodniczącego przeworskiego oddziału ZERiI najlepsze życzenia, długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia wszystkich marzeń złożyła przybyłym Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska. Długoletni członkowie związku odebrali podziękowania za aktywną działalność członkowską w szeregach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Przeworsku. Wyróżnieni zostali: Maria Kut, Wanda Kapusta, Stanisław Tuleja, Marian Gargas, Roman Jędrzejec, Stefan Duliban, Stanisław Kogut, Mieczysław Zamorski, Marian Ochyra, Stanisław Wilk oraz Kazimierz Płoskoń.

Uroczystość swoim występem ubogaciły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku, prezentując swoje taneczne, muzyczne i recytatorskie talenty.