poniedziałek, 24 lipca 2017

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY OGRÓD I BALKON W PRZEWORSKU
środa, 24 maja 2017 20:28
KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY OGRÓD I BALKON W PRZEWORSKU.

Burmistrz Miasta Przeworska zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Najładniejszy ogród i balkon w Przeworsku”. Współorganizatorami i fundatorami nagród są również sponsorzy: BRICOMARCHE STAMP Sp. z o.o., INTERMARCHE ERFIS Sp. z o.o., PRZEWORSKA GOSPODARKA KOMUNALNA Sp. z o.o.

Celem konkursu jest poprawa estetyki miasta, promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych mających pozytywny wpływ na podniesienie wyglądu i estetyki przestrzeni miejskiej oraz wzrost atrakcyjności turystycznej Przeworska.

Do konkursu można zgłosić swoją nieruchomość, ale także ogród czy balkon sąsiada lub dowolnej osoby z terenu miasta, która zasługuje na wyróżnienie. Zgłoszeń należy dokonywać na formularzu (do pobrania tutaj, w sekretariacie urzędu - ul. Jagiellońska 10, pok. 124, a także przy kasach w Bricomarche, Intermarche oraz Przeworskiej Gospodarce Komunalnej).

Termin składania formularzy zgłoszeniowych od 26 maja do 23 czerwca 2017 r.

Konkurs będzie odbywał się w czterech kategoriach:
1) na najpiękniejszy ogród przy domu jednorodzinnym,
2) najpiękniejszy ogródek działkowy,
3) najpiękniejszy ogród kolekcjonerski (ogród dla miłośników roślin)
4) najpiękniejszy balkon, taras lub okno.

Organizatorzy zapewniają nagrody finansowe oraz liczne nagrody rzeczowe. Każdy z uczestników otrzyma upominek.

KARTA ZGŁOSZENIOWA