środa, 23 sierpnia 2017

Wpisany przez Wiktor Janusz
poniedziałek, 13 lutego 2017 13:48
NABÓR FISZEK PROJEKTOWYCH.

Trwa najważniejszy etap prac nad Gminnym Programem Rewitalizacji dla Gminy Miejskiej Przeworsk na lata 2016-2022 – opracowywanie i wybór przedsięwzięć planowanych do realizacji w ramach rewitalizacji. Serdecznie zachęcamy do opisania swojego pomysłu na projekt, który odpowie na problemy zidentyfikowane na obszarze rewitalizacji. Prosimy o zgłaszanie projektów społecznych, inwestycyjnych lub integrujących działania inwestycyjne z działaniami społecznymi. W zakładce Gminny Program Rewitalizacji znajdą Państwo regulamin, załączniki graficzne obrazujące obszar rewitalizacji oraz wzór fiszki projektowej. Wypełnione fiszki projektowe prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczać do Urzędu Miasta Przeworska do kancelarii ogólnej (pok. Nr 103) od dnia 13 lutego 2017 r. do dnia 5 marca 2017 r. Szczegółowe informacje uzyskać można w siedzibie Urzędu Miasta w pokoju nr 222 (Referat Rozwoju Miasta), lub telefonicznie pod numerem 16 648 78 44 wew. 132.