czwartek, 21 września 2017

WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWE MIASTA PRZEWORSKA
Wpisany przez Wiktor Janusz
wtorek, 07 lutego 2017 16:20
WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWE MIASTA PRZEWORSKA.

Początkiem lutego ukazał się bezpłatny numer „Wiadomości Samorządowych Przeworska", podsumowujący rok 2016.  Zawarte są w nim informacje o inwestycjach zrealizowanych w ramach zeszłorocznego budżetu, relacje ze znaczących minionych wydarzeń, zarówno kulturalnych, jak i sportowych. Przeczytać można także o działalności jednostek organizacyjnych miasta Przeworska, ich aktywności w ubiegłym roku oraz zmianach w Kinie „Warszawa” i w Ośrodku Rekreacyjno-Turystyczno-Sportowym przy ul. Budowlanych oraz modernizacji budynku Miejskiego Ośrodka Kultury. Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel szczegółowo przedstawił zakres zadań i prac objętych tegorocznym budżetem. Wszystkich zachęcamy do zapoznania się z gazetą, dostępną również w wydaniu elektronicznym.