czwartek, 23 marca 2017

„STOP HAŁASOWI OD AUTOSTRADY”
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska
piątek, 27 stycznia 2017 09:38
„STOP HAŁASOWI OD AUTOSTRADY”.

Szanowni Mieszkańcy Przeworska i Gorliczyny! W związku z problemem hałasu komunikacyjnego z autostrady A4, zapraszamy na spotkanie w sprawie inicjatywy obywatelskiej „STOP HAŁASOWI OD AUTOSTRADY”.  Nie jesteście osamotnieni z tym problemem, który dotyka pozostałe gminy na odcinku Autostrady A4 Rzeszów - Jarosław, w tym Gminę Czarna.

Na spotkaniu przedstawiciele Stowarzyszenia Wiedzy i Rozwoju „Kopernik”, Pan Prezes Łukasz Belter i Członek Zarządu Dariusz Kulka omówią okoliczności zmiany norm hałasu w 2012 roku, obecną sytuację dot. budowy nowych dróg w Polsce bez zabezpieczeń akustycznych oraz możliwości ochrony przed hałasem, jakie stwarza inicjatywa „STOP HAŁASOWI OD AUTOSTRADY”. Spotkanie odbędzie się w Wiejskim Domu Kultury w Gorliczynie, w niedzielę 29 stycznia 2017 r. o godzinie 15.00. Prosimy o przybycie i wysłuchanie co możemy zrobić, aby wspólnie bronić się przed hałasem.

Prezes Stowarzyszenia Łukasz Belter i Radny Miasta Stanisław Wajda